Novosti

Memorijal Antolić Češić 2016. 3 pokala za JK Kvarner!

Ponedjeljak, 23.05.2016. / objavio/la: luka / kategorije: Regate, 2016, Pula, Optimist

Od subote 21. do nedjelje 22. svibnja, natjecatelji jedriličarskog kluba Kvarner, učestvovali su na regati Memorijal Antolić Češić 2016. za klase Optimist, Laser 4.7 i Laser Radial koja se održala u Puli u organizaciji jedriličarskog kluba Uljanik Plovidba. Na regatu se odazvalo ukupno 92 natjecatelja iz hrvatskih klubova, u najbrojnijoj klasi Optimist sudjelovalo je 62, u klasi Laser 4.7 29 i u klasi Laser Radial 7 natjecatelja.

Jedriličarski klub Kvarner u klasi Optimist predstavljali su David Medančić, Tajana Filipaš, Viktor Kulić Golja, Manola Miletić, Eugen Kulić Golja, Dorian Čekada i Andrea Batelić. U klasi Laser 4.7 Antonio Milevoj, Anteo Šumberac i Paola Miletić te u klasi Laser Radial Leon Kalac i Inga Kos. Nastup jedriličara Kvarnera pratili su treneri Vlado Matijević i Maja Ristić.

Sve klase uspješno su odjedrile po tri plova, a natjecatelji JK Kvarner su se popeli na pobjedničko postolje u svakoj od klasa. U klasi Laser Radial Leon Kalac je u svojem prvom nastupu u ovoj klasi osvojio 3. mjesto sa ulascima u cilj na 3., 4. i 2. mjestu. Inga Kos je u istoj klasi zauzela 7. mjesto. U klasi Laser 4.7 Antonio Milevoj je osvojio 3. mjesto sa ulascima u cilj na 3., 6. i 6. mjestu.  Anteo Šumberac zauzeo je 15. i Paola Miletić 16. mjesto. U najbrojnijoj klasi Optimist David Medančić je osvojio 3. mjesto sa ulascima u cilj na 5., 2. i 12. mjestu. Tajana Filipaš zauzela je 14., Viktor Kulić Golja 31., Manola Miletić 35., Eugen Kulić Golja 40., Dorian Čekada 49. i Andrea Batelić 56. mjesto.