Novosti

Mittel Europa Opti Race. Manola Miletić prva u konkurenciji djevojčica U12!

Ponedjeljak, 24.04.2017. / objavio/la: luka / kategorije: Regate, 2017, Umag, Optimist

Proteklog vikenda, od subote 22. do nedjelje 23. travnja, natjecatelji jedriličarskog kluba Kvarner učestvovali su na regati Mittel Europa Opti Race za klasu Optimist u organizaciji jedriličarskog kluba Histria iz Umaga. Na regatu se odazvalo 28 jedriličara iz Slovenije, Srbije i Hrvatske.

Jedriličarski klub Kvarner u pratnji trenerice Maje Ristić predstavljali su Manola Miletić, Dorian Čekada, Dino Kalac, Eugen Kulić Golja i Antonio Kos. U dva dana ukupno je odjedreno pet plova.

Najbolji rezultat iz redova JK Kvarner ostvarila je Manola Miletić koja je osvojila prvo mjesto u konkurenciji djevojčica do 12 godina i 10. mjesto u ukupnom poretku. Dorian Čekada osvojio je 3. mjesto u Mini Kupu IStarske Županije i 17. mjesto u ukupnom poretku. Dino Kalac zauzeo je 18., Eugen Kulić Golja 23. i Antonio Kos 26. mjesto.