Novosti

45. Kup Opatije

Utorak, 04.12.2018. / objavio/la: luka / kategorije: Regate, 2018, Opatija, Laser 4.7, Laser Radial, Laser

Od petka 30. studenog do nedjelje 2. prosinca, u Opatiji je održan 45. Kup Opatije za klase Laser. U Opatiju je pristiglo 45 natjecatelja u klasi Laser 4.7, 14 u klasi Laser Radial i 6 u klasi Laser Standard.

Za jedriličarski klub Kvarner u klasi Laser 4.7 jedrili su Viktor Kulić Golja, Enrico Kos,   Eugen Kulić Golja i Dino Kalac a u klasi Laser Radial Inga Kos. Prvog dana sve klase odjedrile su tri plova, ostale dane nije se jedrilo zbog nedostatka vjetra.

U klasi Laser 4.7 Viktor Kulić Golja zauzeo je 20. mjesto sa najboljim ulaskom u cilj na 3. mjestu u trećem plovu. Enrico Kos zauzeo je 22., Eugen Kulić Golja 39. i Dino Kalac 40. mjesto u ukupnom poretku. U klasi Laser Radial Inga Kos zauzela je 14. mjesto.